РЕЄСТРУЙСЯ НА ІВЕНТ
«HR. Лояльність та адаптація»
Спікер заходу - Наталка Шпот
Мрія кожного власника - бізнес який працює, як годинник і приносить прибуток йому та користь клієнтам. Та цю мрію далеко не просто перетворити в реальність - люди формально ставляться до своєї роботи, процеси не працюють. виконання простих дій потребує зусиль з організації та контролю. Працівник теж хоче почуватися цінним, корисним, отримувати підтвердження власної успішності, вдосконалюватись і розвиватись. HR виступають посередниками в налаштуванні таких непростих стосунків і процесів, а у випадку невдачі вислуховують критику і жалі з обох сторін.

На чому фокусуватись? Лояльність чи залученість?

Наталка розповість на чому вони базуються, які конкретні дії потрібно робити, щоб ваші працівники почувались партнерами у вашому бізнесі - з усією відповідальністью та розумінням ставились до виконання завдань, а також пропонували заходи для покращення.

Тренер, Natalka Shpot - Академічний лідер програми Львівської бізнес-школи УКУ «HRM у бізнесі». Викладач управлінських та магістерських програм LvBS. Має 19 років професійного досвідуу бізнесі, зокрема в HR, серед якого: робота HR директором компанії ЕЛЕКС (створення повноцінного відділу управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників), навчальні та консультаційними проекти, створення та проведення авторських тренінгових програм в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group. Зараз працює на позиції HR BP фінансової практики в компанії ДатаАрт. Вивчала соціо-економічний підхід до менеджменту в інституті ISEOR (Франція).

Місце та час проведення
Дата
27 вересня (четвер)
Час
19:00-20.30
Адреса
м. Львів, IT Academy LOGOS, вул. Івана Франка 61, 6 пов.
Важливо
Участь у тренінгу безкоштовна!
Кількість місць обмежена!
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv

Made on
Tilda